Alkent 2000 Boyacı Ustası

Alkent 2000 de iyi bir boyacı mı arıyorusunuz ? biz işinde profesyonel deneyimli bir ekibizi bşze göre Kapsamlı hizmet çok önemlidir. Boya ve badana hizmetleri konusunda her zaman için doğru hizmeti almak, doğru firmayı seçmek ve en uygun fiyatlar ile çalışmak en büyük hakkınız. Müşteri daima haklıdır prensibi özellikle bizim bu sektör için olmazsa olmaz prensiplerden birisi olarak dikkatleri çeker.

Sizlere bugün geçtiğimiz günlerde hizmet aldığımız firmalardan birisinden bahsedecek ve hizmet kalitelerini anlatacağız. İstanbul içerisinde bu tarz ilgili, kaliteli ve bir o kadar da prensipli çalışma mantığını benimsemiş olan uzman bir kadroyu bulmanın son derece ciddi şekilde sıkıntı olduğunu net şekilde belirtmem gerekiyor.

Alkent 2000 Boyacı Ustası Ekibi Fark Yarattı

Ofisimiz için kısa süre içerisinde hızlı teslim sağlayacak boya ve badana hizmeti sağlayan bir firma arayışı içerisine girdik. Bu noktada sunulacak hizmeti iyi araştırmak gerekiyordu ve ilk araştırmalarımıza internet üzerinden başlama kararı aldık ki süreci kısa süre içerisinde noktalamak için bu şarttı.

Alkent 2000 boya ve badana hizmetleri konusunda Google araştırmalarımız sonucunda daha ilk seferde bir firmaya ulaştık. 1 GÜNDE BOYA VE BADANA HİZMETLERİ adı altında sundukları hizmet başta kafamızda elbette ki soru işareti yarattı ancak biz bu riski aldık çünkü zaman açısından çok ciddi anlamda sıkıntı içerisinde yer alıyorduk.

Ustanın cep telefonu numarasını http://www.buyukcekmeceboyaciustasi.com isimli web adresinden aldık. Öncelikle web sitesini enine boyuna inceledik ve sonrasında firma ile iletişime geçtik. İletişime geçtiğimiz saat akşam 22:00 sularıydı ki sitelerinde yazan 7/24 hizmet gerçekten doğruymuş. Bu anlamda almak istediğimiz hizmeti enine boyuna anlatarak fikir verdik.

Ertesi gün – boyacı ustası Alkent 2000 4 kişilik bir boyacı ustası ekibi verdiğimiz adrese geldiler ve tamamen ÜCRETSİZ KEŞİF hizmeti ile boyanacak alanı enine boyuna analiz ettiler. Bu analiz sonrasında ise uygulanması gereken teknikler, kullanılması gereken materyaller ile alakalı olarak bilgi verdikten sonra son derece cüzi bir rakam çıkardılar. 1 GÜNDE BOYA VE BADANA ŞARTLARI olarak ise şunlar önemliymiş;

· Boyanın renginin tam zıt rengi bir boya yapılmayacak olması,

· Duvar yüzeylerinde belirgin çatlak ve kabarmaların olmaması,

· 150 metrekareden büyük bir boyanacak alanın olmaması,

Hizmeti alabilmemiz için yeterliydi ve tüm şartları sağladık. Nitekim ekip ile anlaştık. Anlaştığımız saatten tam 15 saat sonrasında, söz verdikleri süreden daha erken bir şekilde sözlerini en iyi şekilde tuttular ve bu anlamda İstanbul en iyi boya ve badana firması olarak niteleyebileceğim bir firma ile çalışmış olduk.

Alkent 2000 Boya Badana ustası ev Hizmeti de Veriyorlar

Belirli ilçeler ile kendilerini sınırlamadıklarını söylemem gerekiyor. İstanbul geneline hizmet sunabilmek, ekibin en büyük amaçlarından birisidir. Bize sunulan hizmetin ardından aynı zamanda gidip bölgesinde de boya ve badana hizmeti verecekleri bir müşterilerine keşfe gittiler. Kısacası ilçeniz her ne olursa olsun bu ekip bir telefon kadar uzağınızda yer alıyor Arayın gerçek boyacılara evinizi boyatın arada taşeron aracı olmadan daha az ödeyin ayrıca bizim binlerceustamız yok az ustamız var ama gerçek usta